Paris işıltısı
Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Youtube
İnstagram

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı; anti aging ürünlerden biridir. Cilt gençleştirme günümüz ihtiyaçlarının neredeyse ilk sırasına yer almaktadır. Cilt; uyku düzensizlikleri, yorgunluk, stres, mevsim farklılıkları, yaş, güneş ışınlarının zararlı etkileri, yeteri kadar su tüketmemek ve sağlıklı beslenememekten kaynaklı sebeplerden dolayı ışıltısını zamanla kaybeder. Canlı, parlak, sıkı bir cilt herkesin hayalidir ve Paris Işıltısı tedavisi ile artık bu hayal gerçekleşebilmektedir. Paris Işıltısı’nda (NCTF 135 HA), hyaluronik aside ek olarak hücrelerin yaşamsal fonksiyonları uyaran 12 adet vitamin (A, B, C, E), elastin ve kollajenin yanısıra diğer proteinlerin sentezinde yapıtaşı olarak görev alan 24 adet aminoasit, dokularda biyokimyasal reaksiyonlarda rol oynayan 6 adet koenzim, hücreler arası iletişimi aktive eden 5 nükleik asit bazı, ciltdeki eksiklikleri tamamlayan 6 mineral, serbest radikallerin sentezini azaltan Glutatyon, Polisorbat 80, Glukuronik asit, Glukuronik asit lakton, Glukozamin, Dekstroz anhidroz isimli 6 antioksidan olmak üzere toplam 60 adet canlandırıcı madde bulunmaktadır.

Paris Işıltısı Nedir?

Yaşlanma karşıtı tedavilerde kullanılan uygulamalar arasında yer alan ve yüze gençlik ışıltısı kazandırmaya yardımcı olan bu yöntemde etken maddeler enjeksiyonla cilde verilmektedir. Kollajen ve elastin üretiminde görev alan fibroblast ve diğer hücrelerin aktivitesinin artması ile cilt canlanır, dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. İçeriğinde bulunan Hyaluronik asidin genel özelliği nem oranını artırmasıdır. NCTF 135 HA; ciltte elastikiyet kaybı, kuruluk, cansızlık, donuk ve soluk bir cilt görünümü, cilt kırışıklıkları gibi problemlerin giderilmesinde mükemmel fayda sağlar. Zengin içeriği sayesinde uygulandığı bölgeye ışıltı katar. Hem erkek, hem de kadınlar için Paris ışıltısı tedavisi ile genç ve sağlıklı bir cilt görünümü hayal olmaktan çıkar.

Paris Işıltısı Nasıl Yapılır?

Bileşim yüze enjeksiyonla uygulanır, cerrahi bir yöntem değildir. İşlem öncesinde anestezik krem sürülür ve bu sayede enjeksiyon yapılacak bölgenin uyuşması sağlanır. Daha sonra enjeksiyon işlemi gerçekleştirilir. Paris ışıltısı işleminde NCTF HA’nın cilt altına gönderilmesi hedeflenir. İşlemin ardından kişi hemen normal yaşantısına ve işine geri dönebilir. İşlem Sonrası Uygulama sonuçları enjeksiyonun hemen ardından görülmeye başlar. Paris ışıltısı tedavisinin etki göstermesi için en az 5 seanslık bir uygulama süreci gereklidir. Paris Işıltısının uygulama aralıkları; 15 günde 1 şeklinde 3 seans, sonrasında 1 ay arayla 2 seans şeklindedir.

Tedaviden Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paris ışıltısı işleminin ardından cildi güneş ışınlarından korumak gerekir. 24 saat boyunca cilde kozmetik ürünler uygulanmamalıdır. Enjeksiyon bölgelerinde hafif kızarıklık ve morluk olabilir, geçici bir durum olduğundan kızarıklık ya da morluklara müdahale edilmesine gerek olmaz.

 

BENZER HİZMETLER