Hydrafacial cilt bakımı
Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Youtube
İnstagram

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial, yaşam boyu cilt sağlığını korumayı ve iyileştirmeyi amaçlayan benzersiz bir yüz bakımıdır. Bu amaçla cilt sağlığına katkıda bulunan peptit ve antioksidanlar uygulanmadan önce derin bir temizlik sağlar.

HydraFacial Cilt Bakımı Nedir?

HydraFacial cit bakımı, cildi gençleştiren, toksinlerden arındıran ve derin bir şekilde cilt temizliği sağlayan bir uygulamadır. Anti-aging uygulamaları arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Tedavi, anında sonuç veren parlak, tazelenmiş bir cilt ortaya çıkarır. Bu uygulama cilt altı doku hedef alındığından ile sivilce, kuruluk ve kırışıklıklar gibi çeşitli cilt problemlerinin tedavisine de yardımcıdır.

HydraFacial Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial cilt bakımı birden fazla aşamayı içinde barındırır ve başından sonuna kadar el değmeden, hydrafacial adlı cihaz ile uygulanır. Bu yöntem, altı aşamalı bir tedavi sürecini takip eder. Ölü deri hücreleri ve zehirli atıklar uzaklaştırılarak cilt antioksidanlar ve peptitler ile nemlendirilir.

Adım 1 – Detoks

Özel olarak uygulanan lenfatik drenaj tekniği ile toksinlerin ciltden temizlenmesi ve dolaşıma katılarak atılması sağlanır.

Adım 2 – Temizleme

Derin temizlik sonucu için ölü cilt hücreleri ve kirler nazikçe kaldırılır.

Adım 3 – Parlatıcı Ajan

Nazik bir glikolik ve salisilik solüsyon, gözeneklerdeki kalıntıları yumuşatır, uzaklaştırılmalarını kolaylaştırır ve cildin parlak bir görüntü kazanmasını sağlar.

Adım 4 – Siyah ve Beyaz Noktaların Uzaklaştırılması

Gözeneklerdeki siyah nokta ve kirlilikler salisilik asit kullanılarak çıkarılır.

Adım 5 – Hidrasyon

Hyaluronik asit, antioksidanlar ve peptitlerin bir kombinasyonu cilde özel bir başlıkla uygulanır, cilt yenilenir, dolgun ve nemli bir görüntü kazanır.

Adım 6 – Gençleştirme

LED ışık, kolajeni uyarmak için kullanılır ve ayrıca kızarıklığı azaltarak cildinizin parlamasını sağlar.

Hydrafacial Hangi Cilt Koşullarını Tedavi Eder?

Donuk cilt – Yorgun ve donuk  cilt görünümü hızlı ve etkili olan bu tedavi ile canlanır ve yenilenir.

Kuru cilt – Hyaluronik asit, peptitler ve antioksidanlar, HydraFacial tedavisi sırasında cilde nüfuz ederek cildin pürüzsüz ve nemli olmasını sağlar.

Akne – Hafif sivilcelerde HydraFacial çok etkili bir tedavidir.

Pigmentasyon – HydraFacial, pigmentasyonun görünürlüğünü azaltabilen bir dermabrazyon da gerçekleştirmektedir.

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanmalıdır?

HydraFacial seanslarının sıklığı cilt tipi ve doktorun tavsiyelerine bağlıdır. Cilt problemlerinin büyüklüğüne göre 1-2 hafta ara ile 4-6 seans uygulanabilir. Ciltte herhangi bir problem yoksa kısacası amaca sadece genel bir bakımsa 1-2 ayda bir uygulama yapmak yeterlidir.

 

BENZER HİZMETLER