Fox eyes
Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Youtube
İnstagram

Fox Eyes

Yaşlandıkça ve cilt elastikiyeti azaldıkça, yerçekiminin etkisi ile kaçınılmaz olarak kaşlar sarkar - özellikle yan kısımları - ve bu da düz, sarkık ve bazı insanların "çekici olmayan" bir kaş olarak ifade edebileceği bir durumla sonuçlanır. Geçmişte, bu tür sorunlar için mevcut tek seçenek cerrahi yüz germe idi. Ancak günümüzde teknolojinin ilerlemesi nedeniyle iple germe olarak bilinen ameliyatsız bir seçenek de bulunmaktadır.

Fox Eyes Estetiği Nedir?

Fox Eyes Estetiğinde, Fransız askısı ile üst göz kapağı uzatılarak kaldırılır, dış kaş bölgesine yukarı doğru ince bir eğim verilir, bu şekilde güzel bir badem göz şekli oluşturulur. Fransız askısında kullanılan iplikler, cildi kaldırmanın yanı sıra, ciltteki kollajen dokusunun yapımını uyarır ve cildin yenilenmesi de sağlanır.

Fox Eyes Estetiği Nasıl Yapılır?

Bu işlem ameliyatsız olup iyileşme süresi kısadır. Doktor istenilen tedavi bölgelerini lokal anestezi ile uyuşturur. Göz kenarlarından cilt altına eriyen ipler yerleştirilir. İpler nazikçe çekildiğinde üst göz kapağını uzatmak ve sarkan dokuyu yükseltmek için kaşları kaldırır. İpler, derinin altına sabitlenen ve lifting etkisi sağlayan küçük koniler içerir. Ayrıca cilt altında hacim oluşturmak ve kolajen üretimini artırmak için iskele görevi görürler. Tedaviden haftalar sonra, bu kollajen uyarıcı parçacıklar, cildin yenilenmesine katkıda bulunur. İplik zamanla çözülür ve vücut tarafından doğal olarak metabolize olur ve geride hiçbir iz bırakmaz. İşlem 30-45 dakika sürer ve sonrasında iz kalmaz. İşlem sonrasında rahatlıkla konuşabilir ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Fox Eyes Estetiği Kimlere Uygulanabilir?

Tedavi, hastanın cildinde aşırı sarkma olmadığı sürece, 18 yaş üstü hemen hemen tüm yaş gruplarında kullanılabilir. İple germe, göz bölgesindeki asimetri gibi diğer sorunlar için makul bir seçenektir ve kaşı yükseltmek için sadece bir tarafa yapılabilir.

Fox Eyes Estetiği’nin Yan Etkileri Var mıdır?

İşlemden sonra birkaç gün süreyle yüzde gözle görülür izler olması muhtemeldir. Ayrıca biraz kızarıklık, morarma ve şişlik gelişebilir.

Fox Eyes Estetiği’nin Sonuçları Ne Kadar Sürer?

Fox Eyes Estetiği askılama uygulaması olduğu için diğer askılama işlemleri gibi kalıcılığı 1.5 - 2 yıldır. En önemli artılarından biri de beğenilmediği takdirde geri alınabilen bir işlem olmasıdır.

 

BENZER HİZMETLER